11. detsembril tuleb muuseumile külla Iloni Imedemaa

11. detsembril algusega kell 12 toimub Nõmme muuseumis ürituste sarja Muuseum Muuseumis”  viimane kohtumine, kus külla tuleb Iloni Imedemaa koos kohvernäitusega

Kaasa võetakse tegelusnäitus ja haridusprogramm kohvrites – “Pikk-pikk teekond” .

Iloni Imedemaa, Eesti Lastekirjanduse Keskuse ja Haapsalu lasteraamatukogu koostöös sündinud mänguline kohvernäitus räägib olulisest inimesest, kes on loonud meile ühise lapsepõlve. Inspireeriv ja liigutav lugu Ilon Wiklandi elust ja loomingust jõuab tänu kohvernäitusele paljude laste ja peredeni üle Eesti. Ka nendeni, kes veel Haapsallu, Iloni Imedemaad külastama pole jõudnud.

 Siit näeb ka programmi tutvustavat videolõiku:

Iloni Imedemaa pälvis sellega ka nominatsiooni Eesti muuseumide aastaauhinnale.

Osalustasu 5 €, oodatud on kõik huvilised!
Müügil Fienta.ee ja 30min enne algust kohapeal


Üritusel saavad osaleda vaid COVID-19 vastu vaktsineeritud või läbipõdenud inimesed. Nakkusohutust peavad tõestama kõik alates 18aastased ja vanemad. Tõendi peavad esitama ka 12-17-aastased (alates 15.11.2021 noored, kes jäävad vanusevahemikku 12 aastat ja kolm kuud kuni 17), kes võivad lisaks vaktsineerituse või läbipõdemise tõendamisele esitada ka testitõendi. COVID tõend kehtib koos isikut tõendava dokumendiga.

Kui inimesele on vaktsineerimine tervislikel põhjustel vastunäidustatud, tuleb osalemiseks esitada vastav arstitõend.

Üritustel osalejate tõendeid kontrollib enne ürituse algust kultuurikeskuse töötaja. Kui külastaja ei suuda oma nakkusohutust tõestada, pole tal vastavalt Vabariigi Valitsuse korraldusele õigust üritustel osaleda ning korraldajal puudub kohustus piletiraha tagastada (VÕS §101 lg 3).